На території комплексу, регулярно проводяться виступи козаків, з демонстрацією володіння зброєю.

За звання найсильніших богатирів регіону боролися 13 команд, які складались із двох спортсменів. Учасники представляли 7 міст Донецької області: Авдіївка, Добропілля (2 команди), Дружківка, Краматорськ (4 команди –  «Краматорськ 8.1», «Кордон», «Поліція», «Прикордонники»), Лиман, Покровськ, Слов’янськ (2 команди), а також місто Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Почесними гостями на святі сили духу, витривалості, надзвичайних фізичних можливостей були голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко.

Богатирі Запорізької області змагалися в 4-х вправах. У першій, «Вправний майстер», потрібно було підняти воза, завантаженого двома колодами по 70 кг, і змінити колеса. У другій – перевернути 5 разів на час колесо вагою 300 кг. У третій, «Евакуатор», – перетягнути автомобіль на відстань 20 метрів. Завершала фестиваль вправа «Колода»: жим колоди вагою 70 кг максимальну кількість разів за 90 секунд.

Впродовж кількох годин на майданчику панувала атмосфера завзятої і безкомпромісної спортивної боротьби. Зазначимо, що поруч зі змаганнями богатирів Донецький обласний центр «Спорт для всіх» організував низку спортивних активностей для дітей. Хлопці та дівчата визначали кращих у «Козацьких боях», де на спеціалізованому «рингу» за допомогою надувної колоди мали зіштовхнути суперника з підставки, на якій той стоїть, а також залюбки проявляли свої здібності на локації, де потрібно було найвлучніше послати м’яч у ворота, що мали кілька цілей – 3, 6, 9 балів.

Щодо окремих вправ фестивалю «Козацькі розваги», то кращою в «Евакуаторі», «Колесі» та «Колоді» виявилась команда Дружківки, а у «Вправному майстрі» – Добропілля-1. Загальний підсумок змагань підбивався за сумою очок, зароблених богатирями. Таким чином, перемогу здобули представники Дружківки (65 очок), друге місце посіла команда Добропілля-1 (57 очок), а третьою з результатом 53 очки стала команда «Поліція» (Краматорськ).

Вам також може сподобатися: